KONST / Litografier / Litografi 12198482
nr 1219 8482
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Litografi, Signerad, EA-upplaga. Motivet: 28x21
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:38:21
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr